Audi A4 B5 (A6 C5)

Image

Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona głównie dla elektroników zajmujących się naprawą liczników samochodowych. Można ją śmiało polecić elektronikom zaczynającym przygodę z licznikami ale także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy licznika koncernu AUDI A4 serii 8L0 920 900 raz podobne z serii 4B0 i 4D0.
Udostępniłem w niej tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim doświadczeniu jako serwisant elektronik. Można znaleźć tu opis usterek najczęściej (chociaż nie wszystkich) spotykanych w tych licznikach. Dodatkowo opisane są sposoby wymontowania i demontażu licznika. Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki.
Oznaczenia złączy w tym również punkty programowania procesora/eepromu.
Licencja jednostanowiskowa.
W aplikacji opisane są tylko w/w modele zegarów.

Wymagania:

Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

Audi wskazówkai

Audi płyta główna

audi programowanie

Cena 45zł.

  • kupujesz klucz licencyjny do aplikacji

Po dokonaniu płatności zostaniesz przeniesiony do strony na której znajdziesz  instrukcję jak uruchomić aplikację. Będzie tam również formularz do wpisania klucza wygenerowanego w aplikacji w celu wysłania go do mnie i w odpowiedzi otrzymasz klucz licencyjny. Klucz otrzymasz w ciągu 24 godzin (najczęściej jest to czas do kilku godzin)